Partnerzy

RE Management Sp. z o.o. specjalizuje się w administrowaniu, zarządzaniu oraz obsłudze technicznej nieruchomości. Kadra zarządzająca oraz pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości zarówno związane z obsługą posprzedażową nieruchomości, w tym prowadzeniu postępowań usterkowych, jak również z bieżącą obsługą administracyjną i księgową budynków wielorodzinnych i komercyjnych.

Grupa APCOA PARKING jest wiodącym operatorem parkingów z ponad 50-letnim doświadczeniem w branży. Grupa zatrudnia 5 tys. pracowników i zarządza ok. 1,5 mln miejsc parkingowych w ponad 9.500 obiektach na terenie 12 europejskich krajów. Obsługiwane przez nas obiekty obejmują między innymi 1.800 parkingów miejskich i parkingów zlokalizowanych przy centrach handlowych, 400 hoteli, 150 szpitali i 58 portów lotniczych w Europie.

Grupa NDI realizuje jako inwestor lub generalny wykonawca różnorodne inwestycje na terenie całego kraju. Funkcjonuje na rynku od 30 lat. W skład Grupy wchodzą spółki operujące w następujących obszarach: budownictwo, nieruchomości, energetyka, gazownictwo, inwestycje/ Partnerstwo Publiczno-Prywatne.